Zarezerwowałem noclegi ze śniadaniem w Międzyzdrojach

W zeszłym roku nie byliśmy nigdzie na wakacjach, ponieważ obawialiśmy się koronawirusa. Pandemia sparaliżowała nasze wakacyjne plany, więc postanowiliśmy nadrobić to w tym roku. Z żoną i synkiem wybieramy się nad polskie morze. Szukałem długo idealnego miejsca na nasze długo wyczekiwane wakacje i w końcu znalazłem cel naszej tegorocznej wakacyjnej podróży.

Znalazłem dobre noclegi w pensjonacie

międzyzdroje - dobry nocleg ze śniadaniemNie mogę powiedzieć, że szukanie miejsca na urlop trwało krótko, bo zajęło mi dobre dwa tygodnie. W każdym razie najważniejsze jest to, że najpierw obraliśmy cel naszej podróży. W tym sezonie urlopowym postanowiliśmy całą naszą trójką odwiedzić Międzyzdroje – dobry nocleg ze śniadaniem w naprawdę ładnym pensjonacie znalazłem za dwieście złotych. To cena za pokój dla naszej trójki. To naprawdę niewiele biorąc pod uwagę, że w tamtejszych hotelach ceny są kilkukrotnie wyższe. No fakt, że pensjonat położony jest trzy kilometry od plaży. Dla nas to jest nawet zaleta, bo bardzo lubimy spacerować, więc pół godzinny spacer na plażę będzie dla nas tylko przyjemnością. W pensjonacie, w którym zarezerwowałem noclegi jest nawet basen, więc zawsze będzie można się schłodzić po powrocie z plaży. Najważniejsze, żeby nam pogoda dopisała. A konkretny pensjonat wybrałem dlatego, że ma bardzo dobre opinie w internecie. A wiadomo, że tym się trzeba dzisiaj kierować zanim się coś zarezerwuje czy kupi. Chociaż z opiniami to jest tak, że każdy ma swoją.

Nie możemy się już doczekać naszego wakacyjnego wyjazdu. Dwa lata przerwy od wakacyjnego wypoczynku sprawiło, że naprawdę potrzebujemy naładować baterie. Nasz synek też nie może się już doczekać kąpieli w morzu i w basenie przy pensjonacie. A niedrogie noclegi to więcej budżetu na wakacyjne przyjemności w trakcie pobytu.