Zatrudniono mnie w tej firmie dzięki mojemu kumplowi, który pracował tam jako dyrektor finansowy. Byłem projektantem i dostałem własny gabinet. Dobrze zarabiałem od samego początku, ponieważ się wykazałem a prezes doceniał i szanował takich pracowników.

Czytelna wizytówka dla prezesa

wizytówki bydgoszczPrezes pewnego dnia osobiście odwiedził mnie w gabinecie, co mnie nieco zaskoczyło, bo nigdy wcześniej tego nie robił. Zdałem sobie sprawę, że szykuje się coś poważnego. Prezes zapytał mnie, czy zaprojektuję dla niego wizytówkę. Nie zajmowałem się takimi projektami, ale się zgodziłem, bo przecież poprosił mnie o to sam prezes. Z drugiej strony dziwiłem się, że nie zamówił w jakiejś firmie projektu swojej wizytówki Bydgoszcz przecież miała wiele takich firm, które były profesjonale. No cóż, podjąłem się tego zadania, bo przecież robiłem trudniejsze projekty, więc dlaczego miałbym nie poradzić sobie ze zwykłą wizytówką. Program do projektowania, z którego korzystałem posiadał mnóstwo dodatkowych funkcji i narzędzi, więc dzięki temu mogłem za jego pomocą zaprojektować również wizytówkę dla prezesa. Kazał mi się tym zająć od razu, dlatego zostawiłem swoje pozostałe obowiązki na później. w ciągu dwóch godzin miałem już gotowy projekt wizytówki dla prezesa. Wykonana została bardzo dobrze i co najważniejsze, była czytelna. Poszedłem z tym projektem do prezesa, żeby sprawdził i dał informację co jeszcze ewentualnie mógłbym zmienić. Wizytówka mu się spodobała i od razu zlecił jej druk.

Prezes coraz częściej przychodził do mnie z różnymi dodatkowymi zleceniami, za które oczywiście płacił mi osobno. Odpowiadało mi to, ponieważ mogłem się dodatkowo rozwijać a pieniądze zawsze się przydadzą przecież. Trafiła mi się świetna praca i byłem wdzięczny kumplowi.