Polska to kraj, po którym warto podróżować bez względu na porę roku. Oczywiście zwolennicy leżakowania w okresie zimowym preferują wczasy za granicą. Jednak dla osób, ceniących piękne widoki oraz długie spacery, morze i góry są świetnym pomysłem na weekendowy wypad. Relaks gwarantowany jest przy każdej pogodzie.

Proste wynajęcie apartamentu w Sopocie na weekend

wynajem apartamentów w SopocieZarówno górskie, jak i morskie tereny mają w sobie swój urok. Krajobrazy są piękne, powietrze czystsze, a ludzie bardzo życzliwi. W tym roku postawiliśmy na wyjazd nad morze, a właściwie będąc precyzyjnym nad Zatokę Gdańską, w okolice Trójmiasta. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy zarezerwować wspólny nocleg. Wynajem apartamentów w Sopocie polecił mi mój kolega z pracy. Był bardzo zadowolony jakością świadczonych usług. Każdy wie, że całe nadmorskie terytoria nastawione są na turystów. Dlatego też ceny noclegów różnią się ze względu na obłożenie. Dlatego też postanowiliśmy przedłużyć sobie świąteczne lenistwo i początek kwietnia spędzić nad wodą. Wybrany przez nas apartamentowiec mieścił się w niedalekiej odległości od słynnego molo. Mieliśmy piękny widok z hotelu na właśnie ten obiekt. Wybraliśmy apartament, mieszczący się na ostatnim piętrze, składający się z trzech pokoików: dwóch sypialni i jednego wspólnego salonu. Do dyspozycji mieliśmy także mały aneks kuchenny oraz kominek. Cały wynajmowany lokal był zadbany i niezwykle ciepły, pomimo oszklonych ścian. Zyskaliśmy tym sposobem świetną miejscówkę na tygodniowy relaks ze znajomymi i to w dobrej cenie.

Apartamenty w Sopocie mogę polecić każdemu. To doskonały wybór dla kilku par, które chcą wspólnie wypocząć za niewielkie pieniądze. Właściciele dbają niezwykle o jakość swoich usług i komfort gości. Codziennie mieliśmy okazję zjeść przepyszne regionalne śniadania oraz kolację. Nic nie poprawia tak humoru, jak pyszna i świeża rybka.