Nie miałam dużo pieniędzy, dlatego remont musiałam przeprowadzić bardzo rozważnie. Miałam w salonie piękne tapicerowane meble, których nie chciałam się pozbywać. Zresztą te pieniądze wolałam zainwestować w farbę do ścian i nowy materac do łóżka.

Oddanie tapicerki do profesjonalnej pralni

pranie tapicerki częstochowaTapicerka na meblach była dość mocno ubrudzona i dlatego kupiłam środki czyszczące, którymi zdecydowałam się pozbyć zabrudzeń. Były one jednak tak mocne, że domowe sposoby na nic się zdały. Uznałam, że muszę oddać meble do pralni, która wykona profesjonale pranie tapicerki Częstochowa była moim miastem rodzinnym, które doskonale znałam i wiedziałam która pralnia oferowała pranie tapicerki. Do wyprania była tapicerka na pufach, fotelach i sofie. Pralnia oferowała usługi również u klienta w domu i ta forma zdecydowanie mi odpowiadała. W pralni pokazałam zdjęcia mebli tapicerowanych i dokładnie wyszczególniłam środki czystości, których użyłam. Pracownik pralni uznał, że do wyprania tapicerki potrzebne będą środki dostępne tylko w pralni i tego samego dnia przyjechał do mojego mieszkania, żeby zabrać meble. To była kompleksowa obsługa i na dodatek za rozsądne pieniądze. Tapicerka w ciągu tygodnia miała być wyprana i dostarczona do mnie do domu. Pralnia wywiązała się z ustaleń i jak dostałam z powrotem swoje tapicerowane meble, to prezentowały się jak nowe. Cała tapicerka została bardzo dokładnie wyprana. Zdecydowanie polecałam usługi tej pralni wszystkim swoim znajomym.

Bardzo niskim nakładem finansowym udało mi się wyremontować właściwie całe mieszkanie. Byłam zadowolona, ponieważ mieszkanie prezentowało się o wiele lepiej. Za dwa lata kupię nowe meble, ponieważ do tego czasu zdążę sobie odłożyć pieniądze. Już nawet wiedziałam jakie one będą.