Większość mam ubiera swoje dzieci praktycznie, ponieważ często się brudzą, przewracają i w konsekwencji niszczą ubrania. Dla niemowlaków najlepiej się sprawdzają na co dzień body, jednak warto mieć jakieś ubranka na specjalne okazje.

Model spódniczki dla niemowlaka

spódniczka dla niemowlaka tiulowaUbrania dla dzieci są szyte przede wszystkim z bawełny, gdyż jest ona delikatna i bezpieczna w kontakcie ze skórą maluchów. Na co dzień niemowlęta można ubierać w zwykłe, bawełniane rzeczy, które będą wygodne i praktyczne. Jednak kiedy chcemy żeby maluch wyglądał odświętnie, bo na przykład wybieramy się na wizytę do babci, lub dziecko obchodzi urodziny, to warto mu zakupić komplet niecodziennych ubranek. Jeżeli mamy dziewczynkę, to najlepsza będzie spódniczka dla niemowlaka tiulowa, a do tego klasyczne body w jednolitym kolorze. Takie ubranie z pewnością będzie zwracało wszystkich uwagę na dziecku. Tiulowa spódniczka posiada bawełnianą podszewkę i kilka warstw tiulu, dzięki czemu maluch będzie wyglądał jak mała księżniczka. Wysoki, i gruby pas z gumy będzie się dobrze trzymać na brzuszku niemowlaka, a jednocześnie nie będzie go uciskać. Tiul jest wykonany w całości z poliestru i nie ma on bezpośredniego kontaktu z ciałem malucha. Spódniczki mają najczęściej długość przed kolanko, więc nie przeszkadzają dziecku w swobodnym wykonywaniu ruchów nóżkami. Dostępne są model z podszewką w tym samym kolorze co tiul, lub w dwóch różnych odcieniach. Dla niemowląt są rozmiary od pięćdziesiąt cztery do dziewięćdziesiąt dwa.

Z takiej spódniczki każda mama będzie zadowolona, bo maluszek będzie wyglądał uroczo. Świetnie się nadaje na prezent dla niemowlaka, ale też dla starszej dziewczynki, bo to wyjątkowo modny model spódniczki, która jest bardzo popularna wśród dziewczynek.