Reklamy i banery z podświetleniem

Podświetlane billboardy reklamowe funkcjonują od ponad stu lat, i mimo iż ciągle pojawiają się nowe wersje, stare warianty są nadal w użytku. Potencjalny nabywca ma więc bardzo duży wybór różnych rodzajów banerów reklamowych, które mogą być bardzo łatwo konfigurowane i modyfikowane, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Reklamowe billboardy z podświetleniem

reklamy świetlnePodświetlane banery są bodaj najstarszym rodzajem reklamy posiadającej oświetlenie. Są one również najtańsze i najprostsze do wykonania. W zależności od potrzeb nabywcy, mogą one być stosunkowo niewielkie, jak również mieć imponujące rozmiary, wymagające montażu na pylonach czy ścianach obiektów. W bardzo podobny sposób działają również podświetlane loga sieci handlowych, obecne na wszystkich dużych sklepach i marketach. Reklamowe banery zbudowane z diod LED są również ciągle bardzo popularną formą podświetlanej reklamy, i pozwalają na znacznie wygodniejszą zmianę zawartości niż zwykłe banery reklamowe z podświetleniem. Oprócz banerów używane są również reklamy wyświetlające tekst, wzorowane na urządzeniach komunikacyjnych obecnych na wielu lotniskach i stacjach kolejowych. Monitory wielkoformatowe i wyświetleniowe ekrany to bodaj najnowocześniejsze reklamy świetlne, mające niejednokrotnie bardzo duże wymiary, i doskonałą jakość obrazu. Owe monitory mogą być zarówno pojedynczymi urządzeniami, aczkolwiek coraz częściej budowane są z bezszwowych monitorów składowych.

Taka forma reklamy jest najbardziej wielozadaniowa, gdyż zawartość może być dowolnie zmieniana za pomocą prostego programu komputerowego. Wielkoformatowe monitory są również najtrwalszymi urządzeniami do reklamy wizualnej, znacznie rzadziej ulegają usterkom i są niemal niepodatne na długotrwałe wystawienie na warunku pogodowe.