Wychowywałem się w środowisku, gdzie każdy miał dość dużą wiedzę o mechanice samochodowej. Zawsze z chłopakami pomagaliśmy naszym ojcom w garażach i staraliśmy się czerpać jak największą wiedzę o konkretnych układach. Wiele lat się dokształcaliśmy i teraz sami posiadamy swój warsztat, jeden z najlepszych w okolicy. Mimo tego, że jesteśmy wielkimi pasjonatami renowacji zabytkowych aut, to nasza działalność skupia się wokół pomp wspomagania.

Serwis pomp wspomagania pod Warszawą

regeneracja pompy wspomagania - mazowieckieZawsze wiedzieliśmy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces trzeba wstrzelić się z oryginalnym pomysłem na rynek. Dobrze znaliśmy temat mechaniki i wiedzieliśmy jak istotną rolę zaczęły odgrywać pompy wspomagania w każdym samochodzie. Nie trzeba było więc długo się zastanawiać, naszym głównym celem stała się regeneracja pompy wspomagania – mazowieckie z kolei było świetną lokalizacją. Kupiliśmy duży teren inwestycyjny i cały czas rozbudowujemy swój garaż. Mamy bardzo dużo profesjonalnych maszyn i regenerujemy pompy każdego typu bez względu na rodzaj samochodu. Mamy wystarczającą wiedzę, aby móc zdiagnozować usterkę i wymienić tylko niezbędne elementy pompy, ograniczając w ten sposób wydatki związane z zakupem pompy. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z usług i często przyjeżdżają nawet z innych części kraju w celu zregenerowania układu kierowniczego. Dla nas to duże wyróżnienie, dlatego staramy się cały czas zwiększać swoje możliwości.

Pompy wspomagania cały czas są bardzo drogie, liczba klientów więc automatycznie nam wzrasta. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego problemu i bardzo staramy się znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Każda pompa nadaje się do regeneracji pod warunkiem, że ten zabieg nie był już wcześniej wykonywany. Jeśli jednak zajdzie potrzeby to podejmiemy się także zakupu i zamontowania nowej pompy.