Żeby moja córeczka usiedziała spokojnie przy jedzeniu to puściłam jej bajki na moim telefonie samsung galaxy. Niestety, córka tak machnęła rączką, że telefon spadł ze stołu i rozbił się o płytki w kuchni. Dotyk niby działał, wyświetlacz również, ale na szybce pojawiła się cała pajęczynka pęknięć, która w znaczący sposób utrudniała korzystanie z tego telefonu komórkowego.

Wymieniałam szybkę w samsungu galaxy

samsung galaxy - wymiana szybki telefonuMusiałam to naprawić. Kupiłam szybkę do telefonu samsung galaxy. Na internecie znalazłam nawet filmik, jak wymienić szybkę w tym modelu samsunga, ale doszłam do wniosku, że nie będę ryzykować i nie będę tego robiła sama. Postanowiłam znaleźć jakiś serwis telefoniczny, w najbliższej okolicy gdzie wykonają dla mnie taką usługę. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: samsung galaxy – wymiana szybki telefonu, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden z autoryzowanych serwisów samsunga w mojej okolicy. Serwis ten posiadał wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Wiele osób chwaliło to miejsce za profesjonalne podejście do klienta i bardzo niskie ceny za usługi. Posiadali oryginalne części do wszystkich telefonów komórkowych samsunga oraz dawali gwarancję na wykonywane usługi, a także wystawiali faktury vat dla klientów.

Od razu zdecydowałam się tam udać z moim samsungiem galaxy. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wymiana szybki w moim samsungu galaxy była błyskawiczna. Nie musiałam czekać dłużej niż pół godziny. Fachowiec za pomocą specjalistycznego sprzętu zdjął pękniętą szybkę, tak aby nie uszkodzić ekranu ani dotyku. Następnie odtłuścił i wyczyścił ekran, żeby dokładnie i precyzyjnie umieścić na nim nową szybkę. Byłam zadowolona z ich usług.