Komunia święta mojej chrześnicy zbliżała się wielkimi krokami. Od kilku miesięcy robiłem podchody co by tu jej kupić na prezent z tej okazji. Od dłuższego czasu jej odpowiedź brzmiała tak samo, chciałabym telefon. To przerastało mój budżet, ale dogadałem się z mamą chrzestną, że telefon to będzie wspólny prezent od rodziców chrzestnych.

Poszukiwania etui do iphonea

etui iphone 8Długo zastanawialiśmy jaki telefon będzie najlepszy dla 8-letniej dziewczynki. Telefon nie mógł być za drogi a z drugiej strony jak się kupi porządny telefon to powinien jej służyć przez wiele lat. W końcu wybór padł na iphonea 8. Akurat znaleźliśmy go na promocji z bardzo dobrzej cenie. Pomyślałem, że dobrym dodatkiem do takiego prezentu będzie etui. Wiadomo, to jest jeszcze dziecko, może przypadkiem go upuścić w ferworze zabawy. Mamie chrzestnej również się ten pomysł spodobał. Nie tracąc czasu w wyszukiwarce wpisałem frazę – etui iphone 8. Wyskoczyło mi wiele ofert z różnych sklepów i od wielu producentów. Zdziwiłem się, są już produkowane o wiele nowsze modele a tutaj na taki starszy telefon taki duży wybór etui. Po przejrzeniu większości etui w różnych wariantach wzorów i kolorów postawiliśmy na porządne etui z klapką. Może i pasuje bardziej dla dorosłego, ale za to będziemy mieli pewność, że najwyżej na urodziny będziemy jej kupować nowe etui a nie nowy telefon. Zamówiliśmy wszystko i zapakowaliśmy w ozdobny papier.

W wielkim dniu dla mojej chrześnicy pogoda dopisała. Nie było ani za ciepło ani za zimno, a do tego na niebie nie było widać ani jednej chmurki. Gdy doszło do rozpakowywania prezentu chrześnica była w szoku. Nie spodziewała się tak drogiego prezentu. Nie mogliśmy się wraz z mamą chrzestną nasłuchać podziękowań z jej strony. Etui również bardzo jej się spodobało.