Polecany projektant wnętrz

Odkąd zainwestowałam w mieszkanie zaczęłam intensywnie interesować się jego wyposażeniem. Chciałam, aby nie tylko doskonale się prezentowało, ale również, aby było praktyczne. Potrzebowałam nowoczesnych rozwiązań, które bardzo dobrze wykorzystają dostępną przestrzeń, a także pozwolą nam na zaoszczędzeniu większej ilości miejsca, ponieważ mieszkanie nie należało do dużych.

Gdzie szukać godnego polecenia projektanta wnętrz?

wykwalifikowany i dobry projektant wnętrz w krakowieStwierdziłam, że amatorskie projektowanie wnętrza nie pozwoli mi jak najwięcej z niego wycisnąć, w związku z czym postanowiłam zatrudnić specjalistę w tym fachu. Poszukiwania zaczęłam prowadzić za pomocą wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu odpowiedniego hasła okazało się, że wykwalifikowany i dobry projektant wnętrz w Krakowie wcale nie ma tak wysokiego cennika usług, jak się spodziewałam. Za niewielką kwotę mogłam skorzystać z jego pomocy, więc umówiłam się z nim na spotkanie. Podczas spotkania mogłam przekazać mu jakie style preferuję, czego oczekuję od projektu, jakie kolory i wzory trafiają w mój gust, a także zapoznał się on z mieszkaniem. Istotne jest, że nie narzucał mi on swojej wizji mieszkania, tylko wysłuchał moich oczekiwań, a także dawał rady, z których mogłam skorzystać lub też nie. Wstępny projekt otrzymałam bardzo szybko, bo już po tygodniu. Mogłam się z nim zapoznać, a następnie przekazać swoje uwagi i ewentualne poprawki. Niewątpliwą zaletą tego projektanta była znajomość najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Miałam więc pewność, ze moje mieszkanie trafiło we właściwe ręce. Jeśli chodzi o efekt końcowy to jestem bardzo zadowolona. Codzienne funkcjonowanie w tym mieszkaniu jest czystą przyjemnością! Urządzone jest estetycznie, ale też praktycznie. Wykorzystane są nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu wiem, że również zaoszczędziłam znaczną ilość miejsca, w także pieniędzy.