Znałem się całkiem nieźle na komputerach i potrafiłem każdy naprawić. Przywracanie systemu również nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Kumple namawiał mnie, bym założył firmę, bo wiele potrafiłem i powinienem na tym zarabiać. W sumie, to miał on wiele racji.

Zainteresowanie tanimi usługami informatycznymi

usługi informatyczne szczecinJako informatyk nie musiałem posiadać własnego biura, bo przecież mogę świadczyć swoje usługi bezpośrednio u klienta a to było wygodne dla każdego. Długo się nie zastanawiałem nad tym i otworzyłem własną firmę świadczącą usługi informatyczne Szczecin był miastem, gdzie takie usługi były poszukiwane, dlatego też byłem przekonany, że podjąłem słuszną decyzję. Potrafiłem naprawić każdy komputer i co więcej, miałem dojścia do tanich części i na tym przede wszystkim zarabiałem. Ludzie chętnie korzystali z moich usług i nie tylko naprawiałem komputery, ale też instalowałem oprogramowania. Jeden klient poprosił mnie, bym stworzył dla niego aplikację mobilną. Miałem odpowiedni program i postanowiłem się tego podjąć. Poszło mi nawet nieźle i przez to poszerzyłem zakres świadczonych przeze mnie usług informatycznych. Oczywiście przez cały czas się doszkalałem, by być profesjonalnym. Informatyka była moim hobby i sprawiało mi to przyjemność. Robiłem w życiu to, co mnie najbardziej interesowało i czerpałem z tego ogromną przyjemność. Z czasem miałem wielu stałych klientów i jeden z nich nawet chciał mnie zatrudnić na stałe w swojej firmie, bo taki byłem dobry.

Wystarczył mi rok, by rozwinąć swoją działalność na tyle, że było mnie stać na nowy samochód. Był mi on niezbędny, bo dojeżdżałem do swoich klientów i musiałem poruszać się sprawnym autem po Szczecinie. W przyszłości planuję oferować usługi na terenie całego województwa.