Medycyna była kierunkiem bardzo mi bliskim. Znałem mnóstwo ważnych osób, które wiele wniosły w dziedzinie nauki. Sam prowadziłem różne badania i odnosiłem małe sukcesy. Dodatkowo prowadziłem zajęcia na jednej z największych uczelni w kraju. Byłem bardzo szanowanym człowiekiem.

Wiele ważnych osobistości na konferencji

konferencje ElblągW listopadzie miała się odbyć jedna z najważniejszych konferencji, na którą naturalnie zostałem zaproszony. Zawsze brałem udział w takich wydarzeniach i bardzo ważne dla mnie były wszystkie konferencje Elbląg leżał niedaleko mojego miejsca zamieszkania i zdecydowałem, że nie będę rezerwował pokoju w hotelu. Zamierzałem po konferencji wrócić do domu. Do hotelu, w którym odbywała się konferencja dotarłem ze znacznym wyprzedzeniem. Lubiłem być na długo przed czasem, ponieważ zajmowałem zawsze wygodne miejsce na sali i przy okazji mogłem porozmawiać z interesującymi ludźmi. Na konferencji jak się dowiedziałem, miał być zaprezentowany nowy lek, który wynaleźli naukowcy. Niewiele informacji było podanych, ponieważ wszystko miało zostać przekazane na konferencji. Dlatego właśnie wybrałem sobie najlepsze miejsce, żeby mieć wszystko na oku. Od razu zauważyłem, jak zaczęli się schodzić ludzie. że pojawiło się mnóstwo ważnych osobistości. Już wiedziałem, że nowy lek miał być przełomowym odkryciem, bo takie osoby nie pojawiały się często na konferencjach tego typu. Sala była doskonale przygotowana na tak sporą ilość osób. Organizator się postarał.

Konferencja była jedną z najlepszych, na jakich kiedykolwiek byłem. Poznałem mnóstwo nowych osób i nawet zostałem zaproszony do współpracy przy ważnych badaniach. Nowy lek, zaprezentowany na konferencji miał trafić na rynek na początku przyszłego roku. To będzie ważne wydarzenie.