Kobiety od zarania dziejów inspirowały artystów, były licznymi motywami w sztuce i kulturze. Oprócz powierzchownej warstwy atutów fizycznych, kobieca psychika jest natchnieniem do rozważania jej zachowań i procesów działań. Różnorodność charakteru, usposobienia i temperamentu stwarza indywidualne potrzeby, języki miłości i mechanizmy, które na nią oddziałują. Czy to znaczy, że nie istnieje uniwersalna sztuka kochania kobiet?

Czy dasz radę uwieść każdą kobietę?

uwodzenieW relacjach damsko – męskich, kluczowym jest podejście do każdego indywiduum tak, jakby był to zupełnie inny gatunek stworzenia. Powielanie starych schematów z przeszłości pod pretekstem „przecież na tamtą to zadziałało” to gwóźdź do trumny, w której znajdzie się potencjalnie nowy związek. Aby budować zdrowe relacje z każdą nowo poznaną osobą, należy wyzbyć się jakichkolwiek uprzedzeń i „uniwersalnych metod, które uwiodą każdą”. Kobieta to istota sensualna, wrażliwa, złożona. Aby w wykorzystać w pełni swój potencjał, należy przeprowadzać  uwodzenie etapowo; stopniować działania, które mają na nią wpływać. Wykorzystanie wszystkich pięciu zmysłów podziała pobudzająco i rozbudzi najskrytsze doznania w kobiecie. To gwarantuje dobry start w relacji; nie bądź jednak zbyt nachalny i ordynarny. Powiedzenie „kobiety kochają łobuzów” jest w większości przypadków powiedziane na wyrost.

Delikatny dotyk dłoni, szczery, niewymuszony uśmiech i chęć spędzenia z nią czasu to najprostsze, ale najskuteczniejsze metody nowoczesnego uwodzenia. Schludny i czysty wygląd to podstawa, która doda atrakcyjności. Mały podarunek, przyniesiony na pierwsze spotkanie kobieta zakoduje w swojej podświadomości jako akt dżentelmeńskiej postawy, dlatego warto o tym pamiętać. Wpływanie na jej podświadome odczucia budują stabilne fundamenty zdrowej relacji.