Swoją przygodę z maszyną do szycia zaczęłam kilka lat temu. Od razu wiedziałam, że mam talent, gdyż wszystkiego nauczyłam się sama. Potrafiłam szyć sukienki, spodnie a nawet płaszcze. Dzięki temu właśnie otworzyłam własny zakład krawiecki na osiedlu.

Zakupy w internetowej pasmanterii 

sklep z pasmanterią on lineOferowałam klientom drobne usługi takie jak wszycie zamka, czy skrócenie nogawek w spodniach. Czasami też klientki zgłaszały się z prośbą uszycia sukienki na wymiar i chętnie się tym zajmowałam. W materiały niezbędne do pracy zaopatrywałam się w sklepie osiedlowym, ale jego właścicielka w zeszłym miesiącu zmieniła lokalizację i musiałam znaleźć jakąś inną pasmanterię. Córka powiedziała mi, że zna sklep z pasmanterią on line, w którym dostawy były realizowane błyskawicznie i poleciła mi, bym właśnie w tym sklepie robił zakupy. Postanowiłam posłuchać córki, która akurat na zakupach online znała się świetnie. W sklepie z pasmanterią znalazłam mnóstwo przydatnych rzeczy, ale potrzebowałam przede wszystkim nici, które postanowiłam zamówić. Dopiero zamierzałam pod koniec miesiąca zrobić większe zakupy. Wybrałam najmocniejsze nici, jakie dostępne były w tej internetowej pasmanterii. Koszt dostawy był wyjątkowo niski i właściwie, to cenowo wyszło na to samo, jakbym kupowała nici na miejscu. Mocno się zdziwiłam jak następnego dnia pojawił się u mnie kurier z przesyłką. Nici z pasmanterii internetowej otrzymałam już następnego dnia. Wiedziałam, że będę w tym sklepie regularnie robić zakupy.

Zakupy przez internet robiłam regularnie i udawało mi się sporo zaoszczędzić. Na dodatek mogłam zamówić potrzebne rzeczy na ostatnią chwilę a i tak miałam pewność, że następnego dnia wszystko zostanie mi dostarczone. Byłam wdzięczna córce za polecenie tego sklepu.