Musiałem wymienić bramę garażową

Posiadam przepiękny dom z dużym ogrodem oraz garażem. Całość przechodzi z pokolenia na pokolenie i jest z nami od dziesiątek lat. Najmłodszym dodatkiem na naszej posesji jest właśnie garaż, który służy nie tylko do przechowywania auta gdy nie jest ono używane, ale również do trzymania całego osprzętu ogrodniczego, pielęgnacyjnego czy sprzątającego.

Poszukiwania bram garażowych w Żukowie

Bramy garażowe ŻukowoDosłownie kilka godzin temu miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Garaż wraz z bramą garażową jest częścią ogrodzenia. Na ulicy miał miejsce wypadek w skutek czego jedno z aut uderzyło w moje ogrodzenie uszkadzając również bramę garażową. Na szczęście sprawca wypadku, nie próbował wymigać się od odpowiedzialności i miał pokryć koszty wymiany. Zacząłem szukać sklepu, który sprzedaje bramy garażowe Żukowo to niewielkie miasto jednak znane z wysokiej klasy fachowców w różnych dziedzinach. Po chwili rozmawiałem już z przedstawicielem firmy. Opowiedział całą historię i zapytałem o koszt bram, które odpowiadałyby wymiarom i parametrami uszkodzonej bramie garażowej. Obecnie zamontowana była otwierana elektrycznie z pilota i otwierała się na prowadnicach w góry na dół, a wykonana była z wytrzymałych na warunki pogodowe materiałów. W odpowiedzi dostałem widełki cenowe produktów, które spełniają moje wymagania oraz są dostępne w ich sklepie od ręki wraz z darmowym montażem.

Sprawca wypadku poprosił o podwiezienie do najbliższego bankomatu w celu wypłacenia pieniędzy na nową bramę. Po otrzymaniu pieniędzy pozostało mi tylko czekać na ekipę wraz z nowymi drzwiami do garażu. Pojawiła się ona już po 2 dniach. Wymiana bramy garażowej przebiegła szybko i bez najmniejszych problemów. Nowe drzwi wyglądały jeszcze ładniej niż poprzednie. Cieszę się z szczęśliwego zakończenia tego incydentu.