Miękkie śpiworki z bambusa

Większość maluchów śpi w swoich łóżeczkach w miękkiej pościeli składającej się z kołderki i poduszki. Niekiedy kołderka jest zamieniania na kocyk, jeżeli noc jest ciepła. W sklepach można jeszcze znaleźć śpiworki do spania.

Czy sen w śpiworku jest bezpieczny?

śpiworek do spania bambusowy sklepDzieci, które śpią pod kołdrą lub jakimkolwiek luźnym okryciem, zawsze mogą się nim niechcąco nakryć w czasie snu. Jeżeli rodzice będą wtedy w pobliżu, to na pewno je odkryją, ale kiedy tak nie będzie, to może to być niebezpieczne. W takiej sytuacji lepiej się sprawdza śpiworek do spania bambusowy sklep internetowy z artykułami dla niemowląt jest miejscem, gdzie znajdziemy największy wybór takich produktów. Jest on przede wszystkim bezpieczny i całkowicie eliminuje ryzyko zakrycia twarzy przez dziecko. Jest to bardzo ważne, ponieważ w taki sposób maluch ma mocno ograniczony dostęp do powietrza. Śpiworki są najczęściej wykonane w całości z bawełny lub z bambusa. Oba modele zapobiegają poceniu się  i utrzymują stałą temperaturę wewnątrz i są przyjemne w dotyku. Jednakże śpiworek bambusowy jest dodatkowy antybakteryjny, antyalergiczny, pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy oraz Z każdym praniem staje się jeszcze bardziej delikatny. Dostępne są cienkie i nieco grubsze śpiworki, które można stosować w porze letniej i zimowej. Mają one idealny rozmiar, dopasowany do wielu malucha. Przeważnie oferowane są śpiworki w rozmiarze: S, M. L i XL. Maluchy, które w nich śpią, już nigdy nie marzną w nocy ani nie budzą się przegrzane.

Z pewnością takiego zakupu rodzice nie będą żałować, bo na pewno się przyda. Śpiworki są zapinane na praktyczne zamki błyskawiczne w wersji odwróconej więc bez kłopotu można zmienić dziecku pieluszkę w trakcie snu, bez konieczności jego wyjmowania z niego.