Ja zawsze byłam bardzo aktywną osobą. Uwielbiam uprawiać różne dyscypliny sportu. Trochę zwolniłam tempo tylko wtedy gdy zaszłam w ciąże. Jednak gdy już urodziłam dziecko to i tak staram się ćwiczyć bo nie wyobrażałam sobie tego nie robić na dłuższą metę.

Wyjazd z dzieckiem do dobrego pensjonatu w górach

pokoje BiałkaZ dzieckiem starałam się codziennie chodzić na długie spacery. Stwierdziłam pewnego dnia, że mogłabym przecież z córeczką też gdzieś pojechać. Jej na pewno dobrze zrobiłaby zmiana klimatu. A także mi. Mąż stwierdził, że mam wybrać miejsce a on zarezerwuje dla mnie pobyt i zawiezie nas tam. Doszłam do wniosku, że chciałabym pojechać w góry. Nie mamy tam daleko a wiadomo, że dłuższa podróż z małym dzieckiem może być męcząca. Znalazłam pokoje Białka w internecie. Tak mi się spodobały, że stwierdziłam, że chcę jechać tam. Mąż zrobił dla nas rezerwacje i zawiózł nas. W tym pensjonacie było tak komfortowo, że nie miałam tam żadnego problemu żeby przebywać z małym dzieckiem. Były tam wręcz nawet udogodnienia dla takich małych gości jak moja córka. Rano schodziłam z dzieckiem na śniadanie a potem brałam wózek i zwiedzałam te piękne okolice. Żałowałam tego, że mąż ze względu na pracę nie może widzieć tego co ja. Godzinami spacerowałam i obserwowałam przyrodę. Góry zawsze robiły na mnie duże wrażenie. Mimo, że pojechałam tam z dzieckiem czułam się wypoczęta. Mąż obiecał mi, że jak się uda to może za miesiąc chociaż na parę dni przyjedziemy tu wszyscy razem.

W pensjonacie tym było wyjątkowo czysto o co dbała obsługa. A jednak dla matki mającej małe dziecko jest to wyjątkowo ważne. A osoby tam pracujące były bardzo życzliwe i otwarte na potrzeby gości. Ja kilka razy potrzebowałam pomocy i byłam szczęśliwa, że był ktoś kto pomógł mi w najbardziej prozaicznych rzeczach.