Kiedyś oglądałem program o ludziach, którzy szybko się wzbogacili, bo podjęli trafne inwestycje. Imponowało mi to, bo wcale nie było to wszystko takie proste, ale jednak się dało. Ja również chciałem w coś zainwestować, ażeby mieć z tego tak duże zyski jak ci ludzie.

Duże zyski z wynajmowanych apartamentów 

apartamenty do wynajęcia gdańskZdecydowałem się zainteresować rynkiem nieruchomości, bo w tej branży zawsze był popyt. Znalazłem ofertę, gdzie były do kupienia trzy luksusowe apartamenty w nowo wybudowanym bloku i uznałem, że je kupię oraz przeznaczę te apartamenty do wynajęcia Gdańsk posiadał bogatą ofertę na rynku nieruchomości, który cały czas się rozwijał i ta inwestycja zapewne mi się opłaci. Kupiłem trzy apartamenty w tym samym bloku, ale każdy z nich mieścił się na innym piętrze. Urządziłem je w nowoczesnym stylu, ponieważ zamieszałem wynajmować je w dość wysokiej cenie i w tej sytuacji komfort ogrywał wyjątkowo ważną rolę. Sam decydowałem o tym, komu wynajmę swoje apartamenty, ponieważ zależało mi na tym, aby byli to ludzie wypłacalni, posiadający dobre zatrudnienie i dbający o apartamenty. Dlatego wyeliminowałem studentów i skupiłem się na rodzinach bez dzieci. Apartamenty były luksusowe i nie każdego było stać na ich wynajęcie. Za tak wysoki standard w Gdańsku trzeba było trochę zapłacić i ludzie mieli tego świadomość a moje apartamenty były wyjątkowe. Lokatorzy znaleźli się dość szybko. Dokładnie sprawdziłem te osoby zanim wynająłem im apartamenty, bo chciałem być spokojny.

Pieniądze z najmu wypływały na moje konto zawsze na czas i nie było żadnych opóźnień. Inwestycja była trafiona, ponieważ z wynajmu miałem dobre pieniądze. Gdańsk przyciągał mnóstwo osób, które ceniły sobie luksus a ja im mogłem go zagwarantować w postaci apartamentów.