Jak działa dermapen?

Większość kobiet regularnie stosuje zabiegi domowe w zaciszu własnej łazienki, a jedynie raz na czas udaje się do gabinetu kosmetycznego. To bardzo rozsądne postępowanie, bo codzienne zabiegi świetnie uzupełniają działanie profesjonalnych usług świadczonych w salonach.

Jak wygląda urządzenie do mezoterapii?

dermapen sklepW salonach kosmetycznych są świadczone przeróżne zabiegi na twarz i ciało, które pomagają zwalczyć typowe problemy skórne większości kobiet. Najczęściej pomagają one w walce z cellulitem, rozstępami, przebarwieniami czy zmarszczkami. Salony urody nie od dziś posiadają niewielkie urządzenie o nazwie dermapen sklep online jest miejscem, gdzie nabywają go w najniższej cenie. Jest to profesjonalne urządzenie, wyglądem przypominające długopis z maleńkimi igiełkami na końcu. To niepozorne maleństwo potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jego stosowanie jest dość proste, choć wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy i także doświadczenia, aby nie wyrządzić krzywdy klientce. Ponieważ nakłuwanie skóry może być dość nieprzyjemnym uczuciem, to zabieg przy wykorzystaniu dermapena jest przeprowadzany po wcześniejszym nałożeniu na skórę żelu chłodzącego, zmniejszającego dyskomfort. Dermapen jest zasilany elektrycznie, dzięki czemu nakłuwanie skóry odbywa się automatycznie, pod jednakowym kątem i ze stałą siła, dzięki czemu mikrouszkodzenia nie są ranami szarpanymi. Po wykonaniu zabiegu, skóra może być lekko zaczerwieniona, ale taki stan mija po paru godzinach, pozostawiając skórę znacznie gładszą.

Przy regularnym stosowaniu dermapena, nasza skóra stanie się widoczniej młodsza i bardziej napięta. Badania dowodzą, że dzięki nakłuwaniu, skóra szybciej się mobilizuje do regeneracji i zwiększa się produkcja kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry.