W pewnym momencie powiedziałem sobie dość i stwierdziłem, że pora zrezygnować z etatu i zacząć pracować na własny rachunek. Odkąd tylko pamiętam, miałem żyłkę do interesu i chciałem tę umiejętność wykorzystać. Prędko jednak dotarło do mnie, że moje umiejętności to nie wszystko. Chwytliwą nazwę firmy wymyśliłem, jednak potrzebowałem jeszcze odpowiedniej oprawy wizualnej, czyli między innymi logotypu.

Oprawa wizualna firmy to klucz do sukcesu

identyfikacja wizualna łódźPrzed założeniem firmy przeczytałem wiele książek dla przyszłych przedsiębiorców. Wyciągnąłem z nich odpowiednie wnioski i szybko zdałem sobie sprawę z tego jak ważna jest identyfikacja wizualna łódź to miasto kojarzone ze sztuką: filmem, animacją, grafiką i dobrym designem. Dlatego też nie miałem żadnych wątpliwości co do tego, w którym mieście szukać specjalistów, którzy pomogą mojej firmie rozwinąć skrzydła. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Zrobiłem odpowiedni research i postawiłem na ludzi, za którymi stały lata doświadczenia i fajne, kreatywne projekty na koncie. Szybko doszliśmy do porozumienia. Ja przekazałem im swoją wizję, a oni zaproponowali mi kilka opcji. Stanąłem przed szalenie trudną decyzją, bo wszystkie propozycje bardzo mi się podobały! Kiedy w końcu wybrałem identyfikację wizualną, która spodobała mi się na samym początku, byłem bardzo szczęśliwy. Poczułem, że zrobiłem krok ku lepszej przyszłości.

Teraz, kiedy moja firma rozkręciła się na dobre, jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Wiem, że postąpiłem słusznie, nie oszczędzając na grafikach, które stały się znakiem rozpoznawczym mojego małego przedsiębiorstwa. Po dziś dzień jestem chwalę tych, którzy wykonali dla mnie tak wspaniałą robotę i polecam ich swoim znajomym, którzy także decydują się na założenie własnych działalności.