Firma zajmująca się montażem kamer w Krakowie

Ostatnio mieliśmy niemiłe sytuacje. Najpierw ktoś ukradł z posesji synowi rower, a później zdewastował ogród. Sprawę zgłaszaliśmy na policję, niestety nikt nic nie widział, po kilku tygodniach dostaliśmy odpowiedź z komendy, że ze względu na brak dowodów, sprawę umorzono. To niedopuszczalne, więc postanowiliśmy zainwestować w monitoring.

Zaufany fachowiec od montażu kamer w Krakowie

montaż kamer krakówW sklepie z artykułami elektronicznymi zakupiłem pakiet kamer. Akurat była korzystna oferta, dzięki której mogłem sobie pozwolić na cztery kamery. Dzięki temu z każdej strony mielibyśmy ochronę. Po tym jak kupiłem, pozostało mi znaleźć kogoś, kto będzie mi w stanie je zamontować. Z pomocą internetu szukałem firmy, dla której montaż kamer Kraków to nie problem. Cena na rynku takiego montażu jest różnoraka, nie chciałem wydawać aż tak dużo pieniędzy, więc zaryzykowałem i zamówiłem usługę w mniej znanej firmie. Nie mieli za dużo opinii, ale byli nowi na rynku, więc chciałem dać im szansę. I nie żałuję – fachowcy byli u mnie już na drugi dzień. Po obejrzeniu zakupu sami doradzili, gdzie i w jakiej konfiguracji najlepiej będzie umieścić kamery. Widać było, że znają się na rzeczy. Dokładnie wymierzono wysokości instalacji, tak aby ze wszystkich stron był jak najlepiej zarejestrowany obraz. Bardzo nam na tym zależało, bo chcieliśmy poczuć się bezpiecznie w naszym domu. W salonie umieściliśmy mały ekran, na którym w każdej chwili miałem podgląd do tego co dzieje się wokół domu. Dodatkowo obraz rejestrowany był dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Uważamy, że taka inwestycja była warta wszystkich pieniędzy. Od czasu kiedy zainstalowano nam kamery, nie spotkały nas więcej żadne przykre sytuacje. Wandale najwidoczniej się wystraszyli i o to nam chodziło.