Kamery towarzyszą nam nie tylko podczas telewizyjnych relacji. Często sami stajemy się głównymi bohaterami nagrań, kiedy specjalista nagrywa film ze studniówki czy wesela. Filmy staje się pamiątkami dla uczestników wielu imprez.

Wideo przypomni wam wesele

wideofilmowanie wrześniaNagranie ze ślubu i wesela, relacja ze studniówki czy film promujący na przykład szkołę – takie produkty oferują kamerzyści w całej Polsce. Zanim podejmie się decyzję o wyborze tego czy innego fachowca, warto przejrzeć internet, obejrzeć portfolio i spotkać się z filmowcami, którzy nas zainteresowali. Podczas takiego spotkania należy wyjaśnić, czego oczekujemy po pracy kamerzystów. Wesele? Ustalmy, kiedy i w jakim miejscu ma się pojawić kamera. Ile ma trwać nagranie i w jakim klimacie ma zostać zmontowane. Czy potrzebne będą dodatkowe materiały, na przykład rozmowy i życzenia od gości. To wszystko może się ciekawie komponować, ale warto wiedzieć, jakiego efektu się oczekuje. Jeśli chodzi o wideofilmowanie września, Sandomierz, Nysa czy Police to miejscowości, które są jednymi z wielu, w jakich znajdują się usługi tego typu. Specjaliści zajmują się również filmowaniem na przykład studniówek. W tym przypadku także koniecznie trzeba ustalić z fachowcem, jakie nagranie ma przygotować. Może to być relacja z wystąpień dyrektora i gości, z odtańczenia poloneza, zabawy uczniów. Ciekawe mogą się też okazać nagrania z przygotowań sali do studniówki. Całość może liczyć kilka godzin, można też zdecydować się na jedno czy dwugodzinny dynamiczny filmik, zawierający najważniejsze fragmenty imprezy.

Wideofilmowanie to nie tylko relacje z imprez czy ceremonii. Wielokrotnie klienci chcą na przykład zlecić nagranie filmu promocyjnego. Zdarza się, że szkoły czy inne instytucje chcą pokazać siebie od środka. Kilkuminutowy teledysk będzie znakomitym pomysłem.