Jakiś czas temu zaczęłam bardziej dbać o swój wygląd, a w tym również o swoje paznokcie. Niestety nie mam do nich cierpliwości, ani na tyle umiejętności, aby ładnie je pomalować. Próbowałam już wszystkich możliwych sposobów, aż w końcu zdecydowałam się iść do kosmetyczki i teraz wiem, że była to najlepsza decyzja.

Zabieg manicure u kosmetyczki

kosmetyczka katowiceW młodości bardzo obgryzałam paznokcie, więc teraz niestety nie prezentują się one zbyt efektownie i schludnie. Próbowałam różnych, domowych sposób na to, aby poprawić ich kondycję, ale niestety żadna z tych metod nie przynosiła zadowalających mnie rezultatów. Jeśli z kolei chodzi o ich malowanie to z tym także bywało różnie. Najczęściej musiałam się naprawdę natrudzić, aby nie pozalewać skórek i aby paznokcie były równo pomalowane, jednak pod koniec dnia zawsze gdzieś lakier na nich odpryskiwał co bardzo mnie denerwowało. W końcu zdecydowałam się umówić na wizytę do kogoś, kto zajmuje się paznokciami profesjonalnie. W naszym mieście jest jedna naprawdę dobra kosmetyczka Katowice są dużym miastem w którym oczywiście znajdziemy mnóstwo kosmetyczek, ale do jednej z nich miałam szczególnie duże zaufanie ponieważ już wcześniej widziałam, jakie cuda potrafi zrobić na paznokciach. Umówiłam się na zabieg hybrydowych paznokci, albowiem dużo o nich czytałam i wiem, że prezentują się bardzo naturalnie, a jednocześnie są niezwykle trwałe.

Podczas zabiegu kosmetyczka zadbała nie tylko o moje paznokcie, ale również o skórki. Okazała się prawdziwą mistrzynią w swoim fachu i nie mogłam wyjść z podziwu, jak prosto przychodzi jej robić tak misterne zdobienia, które sobie wybrałam. Moje paznokcie nigdy wcześniej nie prezentowały się tak pięknie i estetyczne. Dodatkowo niezwykle cieszyła mnie świadomość tego, że nie będę musiała nic przy nich robić przez najbliższe trzy tygodnie.