Pamiętam, jak moja mama mówiła mi, że dopiero przy drugim dziecko będą rozsądną matką. Na początku bardzo mi się nie spodobały jej słowa, ale odkąd jestem mamą dwóch synów, doskonale rozumiem sens jej słów. Gdy zostałam pierwszy raz mamą, kupowałam drogie ubranka, ponieważ moje dziecko musiało mieć wszystko, co najlepsze.

Dlaczego kupuję ubrania dla dzieci online?

tanie dresy dla dzieciFaktycznie, kiedy zostałam drugi raz mamą, zrozumiałam, że lepiej kupić tanie dresy dla dzieci niż te nie wiadomo, jak drogie. Dlaczego? Nie raz było tak, że te „tańsze” były bardziej wytrzymałe, a po drugie moi synowie bardzo są żywi, więc często zdarzało się, że kiedy się przewrócili były dziury w spodniach czy bluzach. Głównie właśnie z tych powodów kupuję tanie dresy dla dzieci. Poza tym przekonałam się, że za niewielkie pieniądze, można dostać naprawdę ciekawe wzory czy kolory. W sklepie internetowym zdecydowanie szybciej szło mi wybranie dresów dla synów niż kiedy robiłam to w stacjonarnych sklepach. Dodatkowym atutem było to, że czasami można było dostać o wiele więcej rzeczy za tą samą kwotę, którą byśmy zapłacili w sklepie odzieżowym w naszej miejscowości. Zakupy przez internet polubiłam, kiedy dzieciaki były chore, a ja nie mogłam ich zostawić samych. Wtedy po raz pierwszy kupiłam dla nich coś w sklepie online i byłam bardzo zadowolona. Poza tym podoba mi się to, że można wybrać opcję dostawy, dzięki czemu nie muszę dźwigać toreb z ubraniami, które bywają ciężkie.

Mam znajomych, którzy są albo za albo przeciwni, jeśli chodzi o kupowanie ubranek dla dzieci przez internet. Moje zdanie jest neutralne, ponieważ kupuję i w sklepie online, jak i stacjonarnym. W przypadku wybierania ubrań dla synów, jestem w stanie zrobić to szybciej w sklepie online niż w takim na miejscu, dlatego chyba bardziej wolę zakupy przez internet.