Poszukując interesujących dekoracji do naszych wnętrz, natrafiłam na przedmioty, które są proste, ale niezwykle eleganckie. Zawsze uważałam, że prostota jest najlepsza, a odpowiednio zaaranżowane wnętrze z jej wykorzystaniem ma w sobie wyjątkowy klimat. Uwielbiam tworzyć wnętrza, budując w nich atmosferę poprzez nietuzinkowe dekoracje. 

Prostota i elegancja w sklepie duńskiego producenta

Lene Bjerre sklepPośród licznych firm, zajmujących się projektowaniem przedmiotów dekoracyjnych, bardzo cenie sobie styl północnoeuropejski. Dominują w nim prostota i elegancja, połączone z funkcjonalnością. W poszukiwaniu nowych inspiracji odnalazłam niedawno Lene Bjerre sklep z elementami dekoracyjnymi projektowanymi przez Duńczyków. Łączą oni starodawne style z nowoczesnością, co bardzo mi przypadło do gustu. Przedmioty, które nas otaczają, powinny być jedyne w swoim rodzaju i posiadać tak zwaną duszę. Ozdoby projektowane przez duńskiego producenta właśnie takie są. W ogóle skandynawski styl w połączeniu z klasyką daje bardzo interesującą mieszankę. Bardzo spodobały mi się na przykład doniczki i świeczniki metalowe, które w połączeniu z czernią, bielą i jasno kolorowymi dodatkami tworzą niezwykle klimatyczne wnętrze w moim domu. Zamówienia na produkty duńskie można złożyć tylko internetowo, jednak naprawdę warto. Zbliżają się święta i na pewno skorzystam z produktów tej skandynawskiej firmy aby przystroić dom na Boże Narodzenie na przykład przy pomocy ich eleganckich świeczek.

Prostota połączona z klasyką to jest to, czego poszukuje w dekoracjach do domu. Piękne przedmioty produkowane przez duńską firmą znalazły się niedawno w moim domu. Są to głównie świeczniki, ramki do zdjęcia i tym podobne. W najbliższym czasie zakupie na pewno świeczki aby przystroić mieszkanie na święta.