Zabiegi upiększające, wygładzające i wyszczuplające już na stałe wpisały się w oferty wielu gabinetów kosmetycznych. Endermologia jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów, dzięki któremu nasza skóra odzyskuje dawny blask, a my – dawną pewność siebie. 

Zabieg endermologii dla każdej kobiety

endermologia białystokWielu zastanawia się nad tym, czym tak właściwie jest endermologia. Najprościej mówiąc, jest to masaż specjalistycznym urządzeniem, który wykonać możemy na niemal każdej powierzchni skóry. Z powodzeniem sprawdzi się on na twarzy, jak i brzuchu czy udach. Za pomocą endermologii kosmetolodzy usuwają z organizmu toksyny, przyśpieszając pracę układu limfatycznego. Masaż podciśnieniowy gwarantuje skórze i tkankom szybką regenerację. Przed zabiegiem należy jednak przeprowadzić szczegółowy wywiad, który potwierdzi, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do poddania się tej metodzie. W dniu zabiegu klienci muszą założyć specjalny stój, który ochroni ich przed podciśnieniem. Sama metoda nie jest jednak w żaden sposób niebezpieczna, a już, szczególnie gdy zostanie wykonana w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Jeśli interesuje nas bezpieczna endermologia Białystok ma nam wiele do zaoferowania. Endermologia przynosi efekty odmładzające, ale przede wszystkim wyszczuplające. Decydują się na nią kobiety, które chcą się pozbyć niechcianego cellulitu. Zabiegi można wykonywać w seriach, jednak należy robić odpowiednie odstępy, by nie narazić kruchej struktury naszej skóry i tkanek. Wiele osób decyduje się na zabieg endermologii z powodu dokuczających bólów. Udowodniono bowiem, że podciśnienie wytwarzane w maszynie do endermologii ma terapeutyczny wpływ na mięśnie i układ kostny. 

Endermologia to coraz popularniejszy zabieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie odzyskać piękną skórę i wypoczęte mięśnie. Wielofunkcyjność tego zabiegu pozwala na korzystanie z niego nie tylko w walce z cellulitem, lecz także wtedy, gdy dokuczają nam nieznośne bóle.