Niesamowicie irytującą sytuacją jest kiedy to wybieramy się na elegancką imprezę i myślimy, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, ale jednak już w drodze okazuje się, że posiadamy niewyczyszczone buty, lub co gorsza, niesamowicie brudny samochód, którego nie umyliśmy na czas.

Mycie auta bez dotykania

myjnie bezdotykowePowyższa sytuacja z pewnością zdarzyła się nie jednej z czytających to osób, wielu zapewne wspomina to ze zgrozą i przestrachem, a inni potrafią się z tego śmiać, w moim przypadku wszystko skończyło się całkiem dobrze, a co za tym idzie mogę spokojnie opowiedzieć to bez większego stresu. Wybierałem się tego wieczoru na niesamowicie ważną rodzinną kolację u rodziców swojej dziewczyny, nie muszę mówić, iż musiałem wywrzeć dobre wrażenie, moja ukochana liczyła, że wypadnę dobrze i taktownie. Przyszły teść był fanatykiem czystości, a w szczególności cenił sobie wypucowane na blask samochody. Nie muszę chyba opisywać grozy jaką poczułem kiedy to zorientowałem się, ze nie umyłem mojego samochodu. Zbawieniem okazały się myjnie bezdotykowe, które to znajdowały się po drodze. Wspaniałość tego rozwiązania polega na tym ,że mimo eleganckiego ubrania, byłem w stanie bez problemowo umyć swoje auto i to naprawdę dokąłdnie, zdecydowanie jest najlepszy sposób na umycie samochodu, zarówno gdy nam się spieszy, jak i wtedy kiedy mamy czas i pragniemy jedynie dokładności, znajdziemy w myjni bezdotykowej wszystko czego szukamy. Jestem zachwycony efektem końcowym i polecam tego typu przybytki. 

Kolacja się udała, a teść, mimo iż nie powstrzymał się od obejrzenia samochodu, nie mógł stwierdzić żadnych nieprawidłowości, a nawet pochwalił moja schludność w utrzymaniu auta. Po dłuższej rozmowie okazało się, iż sam on także używa myjni bezdotykowych i chwali je sobie niemiernie.