Wśród nas, jest wielu zapalonych rowerzystów, którzy spędzają na jednośladzie znacznie więcej czasu, niż przeciętny Kowalski. Dobrze wiemy, jak wielką przyjemnością jest ruszenie na weekendową wycieczkę rowerową i odcięcie się od problemów i szarości dnia codziennego.

Eskapady na Transie to czysta przyjemność

kross trans 8.0Ten rower jest dedykowany tym, którzy cenią sobie dłuższe wycieczki i nie straszny im żaden teren, ani warunki pogodowe. Skoro człowiek umie wytrzymać w takich okolicznościach, rower musi znieść znacznie więcej. Przy dłuższej wyprawie konieczne są zapasy, a rower musi mieć na nie miejsce. Taki właśnie jest Kross Trans 8.0. Nie tylko ma miejsce na specjalne, podróżne torby, lecz również szereg innych udogodnień dla miłośników eskapad i biwakowania z dala od domu. Nie zabrakło tu standardu, czyli błotników, podpórki, kompletu oświetlenia i oczywiście bagażnika, który jest ważniejszym elementem konstrukcji przy rowerach w typie Transa 8.0. Rower ten jest wyposażony w bardzo wytrzymała, solidną aluminiową ramę. Siodełko z amortyzowaną sztycą, zadba o nasz komfort na trudnym, kamienistym podłożu lub po prostu na wybojach. Napęd pozwala na zmianę aż dwudziestu siedmiu przełożeń, co jest szczególnym udogodnieniem przy stromych podjazdach oraz krętych zjazdach. Kross Trans to jeden z najlepszych rowerów w swojej klasie. W tym przedziale cenowym nie ma konkurencji ze strony zagranicznych producentów. Za ten rower zapłacimy niewiele ponad dwa tysiące złotych, co w porównaniu z rynkowymi rywalami, jest cena promocyjną.

Rowery polskiej firmy Kross, należą obecnie do tej grupy, których sprzedaje się najwięcej. To naprawdę świetne produkty, których niska cena zaskakuje. Jednak po sprawdzeniu kilku modeli dajemy gwarancję, że sprzęt jest zacny i warto w niego zainwestować każde pieniądze.