Kiedyś nie przykładałam wagi do wyglądu i kwestii ubioru. Co miałam w szafie akurat pod ręką, to założyłam i nie przywiązywałam do tego wielkiej roli. Jednak nie wiem, co się stało, ale przestałam czuć się atrakcyjnie. Zapragnęłam również dobrze wyglądać, tak jak moje koleżanki z pracy. Chciałam czuć się atrakcyjna i pokochałam chodzenie na zakupy.

Najlepsze okulary marki Guess tylko dla mnie

okulary GuessBardzo szybko rozeznałam się we wszystkich sklepach i pokochałam zwłaszcza te marki wyższych klas. Akurat w mediach był szał na okulary Guess a jako że ciągle śledziłam magazyny modowe i portale plotkarskie, byłam na czasie. Również je zobaczyłam i pomyślałam,że to najpiękniejsze okulary jakie kiedykolwiek widziałam. Taki dodatek w postaci okularów, jest bardzo przydatny, ponieważ przynajmniej wydamy pieniądze na coś, w czym będziemy chodzić codziennie. Tak więc opłaca się trochę zainwestować, by później każdego dnia móc się niesamowicie prezentować. Czekałam tylko na wypłatę i na moment, kiedy do sklepu w którym kupuje dotrze nowa dostawa. Jeżeli chodziło o firmę Guess, to trzeba było się spieszyć, ponieważ te modele bardzo szybko się rozchodziły. W Ameryce nawet powstają jakieś listy oczekujących na te okulary. Bardzo mi się podobały i wiedziałam, że muszę je mieć już podczas pierwszej dostawy. Pamiętam, że dowiedziałam się od ekspedientki, że mają je przywieźć już za dwa dni. Specjalnie dotarłam do sklepu tuż po samym otwarciu by je kupić.

Piękne okulary idealnie pasowały do mojego kształtu twarzy. Czułam się w nich niesamowicie, jakbym była jakąś gwiazdą filmową. Porządnie wykonane, mocne oprawki i ochrona przed słońcem na pewno mi się przydadzą. Przynajmniej nie będę miała zmarszczek pod oczami dzięki nim, bo tak to ciągle się marszczyłam bez okularów.