Kiedy moja mama zaczynała swoją przygodę z malarstwem pamiętam, jak wówczas z tatą kupiliśmy jej przepiękną złotą bransoletkę mającą na celu przynieść jej szczęście. Mama wówczas bardzo ucieszyła się z prezentu, jaki jej podarowaliśmy, a bransoletka służyła jej przez naprawdę wiele lat.

Prześliczna złota bransoletka

złote bransoletki damskieW pewnym momencie mama niestety musiała zrezygnować ze swojej pasji na rzecz awansu w pracy, który wiązał się z większymi obowiązkami. Na szczęście mama lubiła swoją pracę i czasami nawet podczas urlopu udawało jej się coś namalować. Niestety, ale pewnego dnia bransoletka która podarowaliśmy mamie zgubiła się, a my wówczas nie mogliśmy z tatą znaleźć takiej samej lub chociaż podobnej. Od tego momentu minęło sporo lat i dziś moja mama przechodzi na emeryturę, a także planuje powrócić do swojej wielkiej pasji, jaką jest malowanie. Z tej właśnie okazji postanowiłam dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć podobną bransoletkę i zakupić ją mamie. W jednym ze sklepów internetowych z najróżniejszą biżuterią znalazłam złote bransoletki damskie i co zabawne właśnie w tym dziale już na pierwszej stronie znajdowała się niemalże identyczna bransoletka jak ta, którą lata temu zakupiliśmy mamie w prezencie. Różniła się jedynie zapięciem, które wyglądało na znacznie solidniejsze co niesłychanie mnie ucieszyło. W dodatku bransoletka nie okazała się droga dlatego też dokupiłam do niej pasujący złoty łańcuszek ponieważ ostatnimi czasy moja mama zaczęła nosić właśnie taki rodzaj biżuterii.

Kiedy podarowałam mamie prezenty życząc przy tym samych sukcesów w rozwijanej na nowo pasje, mama popłakała się ze wzruszenia. Nie potrafię ubrać w słowa szczęścia wypisanego na jej twarzy, kiedy zobaczyła nową bransoletkę oraz łańcuszek. Jak się potem okazało tata wpadł na podobny pomysł i także kupił mamie złotą bransoletkę! I choć była zupełnie inna od mojej równie pięknie prezentowała się na jej nadgarstkach!